Wypełnij formularz i zostań naszym klientem

Do 24h (roboczych) otrzymasz hasło, login oraz materiały informacyjne

W razie pytań zadzwoń

695770930 (w dni robocze)

lub napisz: zaopatrzenie@pgdpolska.pl

Korzyści:

 • zamówienia internetowe 7 dni w tygodniu 24h/dobę
 • zdjęcia produktów
 • bieżący dostęp do wprowadzanych nowości
 • informację o zbliżających się płatnościach
 • historia składanych zamówień
 • faktury wysyłane elektronicznie w różnych formatach

  Wybierz Oddział PGD Polska:

  Administratorem danych osobowych jest PGD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000240728, numer NIP: 7792272047, numer REGON: 300105623.
  Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować pisząc na adres iod@pgdpolska.pl lub na adres korespondencyjny: PGD Polska Sp. z o.o.ul. Paprotna 3, Wrocław 51-114.
  Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.
  Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.
  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.