Drogerie Jasmin – FIRMA GODNA POLECENIA i WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE

 w Aktualności, Blog

Drogerie Jasmin sp. z o.o. uhonorowana certyfikatami Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie i Lider Przedsiębiorczości. 

Już po raz XXVI, 29 września 2020r., podczas uroczystej gali w Auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu ogłoszeni zostali Laureaci programu i certyfikacji Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie i Lider Przedsiębiorczości.

Miło nam ogłosić, że spółka Drogerie Jasmin otrzymała z rąk szanownego jury zaszczytne wyróżnienia FIRMA GODNA POLECENIA i WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE.

Zaś tytuły LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2020 za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie przedsiębiorstwem, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie opinii firmy zdecydowanie godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie otrzymali:

  • MARZENA  GRADECKA – Współwłaściciel PGD Polska i Prezes Zarządu Spółki z o.o. DROGERIE JASMIN.
  • TERESA STACHNIO – Wiceprezes Zarządu Spółki z o.o. DROGERIE JASMIN, od lat związana z grupą PGD POLSKA.
  • MARCIN BARTOSZYŃSKI – Wiceprezes Zarządu Spółki z o.o. DROGERIE JASMIN i Dyrektor Pionu Kosmetycznego PGD POLSKA.

W imieniu Zarządu spółki PGD POLSKA serdecznie dziękujemy szanownemu jury za przyznane wyróżnienia .

Jest to dla nas wyjątkowa nagroda tym bardziej, że podkreśla naszą długoletnią pracę na rynku kosmetycznym i drogeryjnym.

Spółka Drogerie Jasmin działa na rynku nieprzerwanie od 21 lat, współpracując i współtworząc rynek kosmetyczny i drogeryjny w Polsce.

PGD POLSKA to polska firma, która zapewnia szybki dostęp do szerokiej gamy  artykułów drogeryjnych i kosmetyków zarówno koncernowych, jak i mniejszych, lokalnych firm, dbających by produkty były jak najbardziej naturalne o najwyższej jakości. Firma stale rozwija swoją ofertę produktową oraz inwestuje w infrastrukturę techniczną i funkcjonalną, której celem jest rozszerzenie i umocnienie współpracy z kontrahentami. Zarząd firmy stale dba o etykę w handlu oraz wspiera działania lokalne.

O Certyfikacie

Program promocji gospodarczej i certyfikacji jest realizowany od lat przez Wielkopolski Związek pracodawców LEWIATAN (Konfederacja Lewiatan), Radę Programową Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz poznańskie Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji. Ma on na celu wyłonienie, a następnie promowanie firm, oferujących najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, a tym samym zasługujące na wyróżnienie Certyfikatem FIRMA GODNA POLECENIA oraz wyróżnieniem indywidualnym LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Honorowy patronat nad programem i procesem certyfikacji
Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie sprawują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Tegoroczną Galę uświetnił koncert Zespołu ANOVA STRING QUARTET.

Recent Posts
Turniej golfowy Brunetki Blondynki zdjęcie z eventuboguslaw wrobel pgd polska