OFERTA PGD DLA INSTYTUCJI

Poznaj profesjonalne rozwiązania dla wymagających Klientów

Oferta PGD Polska dla Klientów instytucjonalnych to gwarancja jakości, sprawnego serwisu, ale przede wszystkim dostęp do szerokiego wachlarza produktów w kategoriach: chemii profesjonalnej, kosmetyków oraz systemów i artykułów higienicznych w konkurencyjnych cenach. Oferujemy szybkie, niezawodne opcje dostawy i doskonałą obsługę klienta, gwarantując Państwu nie tylko najlepsze rozwiązania produktowe, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Posiadamy wieloletnią praktykę w zaopatrywaniu instytucji i rynku B2B w profesjonalne produkty, przygotowane specjalnie dla wymagających Klientów.

Produkty higieniczne do każdej przestrzeni

W PGD Polska zaopatrujemy instytucje w systemy i artykuły higieniczne, środki czystości oraz chemię profesjonalną. Zapewniamy szeroki wybór produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów takich jak hotele, restauracje, szkoły, żłobki, przedszkola, urzędy oraz firmy z sektora MŚP. Doskonale rozumiemy, że instytucje mają różne wymagania i potrzeby, dlatego nasza oferta produktowa została skonstruowana w taki sposób, aby spełniać najwyższe standardy oraz zapewnić Państwu bezpieczeństwo i satysfakcję. W naszych magazynach posiadamy asortyment wielu znanych i renomowanych marek, które są gwarancją jakości. Wśród gamy produktów znajdują się m.in. dozowniki na mydło, profesjonalne środki czystości, ręczniki papierowe do podajników, czyściwa, mydła do dozowników różnych producentów i brandów.

Indywidualne podejście

Dołączając do PGD Polska, zyskują Państwo pewność usług na najwyższym poziomie, dostosowanych do specyficznych potrzeb firmy. Jesteśmy tutaj, aby tworzyć niestandardowe rozwiązania, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. Niezależnie od tego, czy jest to zlecenie jednorazowe, czy projekt na dużą skalę, nasze indywidualne podejście pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i energię. Dodatkowo nasz doświadczony zespół doradców jest zawsze dyspozycyjny i pomocny, aby zapewnić profesjonalną obsługę i wsparcie przy dostosowaniu idealnego rozwiązania dla Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy

parallax background

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Administratorem danych osobowych jest PGD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, adres ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000240728, numer NIP: 7792272047, numer REGON: 300105623.

Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować pisząc na adres iod@pgdpolska.pl lub na adres korespondencyjny: PGD Polska Sp. z o.o. ul. Paprotna 3, Wrocław 51-114.

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania.

Na każdym etapie przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Masz również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i jest jednocześnie warunkiem do podjęcia działań w celu skontaktowania się z Tobą.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

parallax background