Jesienne targi PGD Polska

 w Aktualności, Blog

Niebawem dobiega końca cykl wydarzeń związanych z obchodami 30-lecia PGD Polska. 

Mieliśmy radość świętować ten wyjątkowy jubileusz z trzema grupami gości, stanowiących  3 filary PGD Polska. Jesień była więc okazją do spotkań z Klientami, Dostawcami oraz Pracownikami naszej firmy.

Zaplanowaliśmy 11 wydarzeń, z których 9 już się odbyło, część z nich stanowiły spotkania biznesowe z naszymi Dostawcami, których głównym elementem było zaprezentowanie historii oraz planów na bliższą, jak i dalszą przyszłość naszej firmy. Pozostała część wydarzeń to natomiast zorganizowane z myślą o naszych Klientach – targi handlowe. Podczas tegorocznej, jesiennej edycji targów PGD Polska mieliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami i Dostawcami w aż 7 oddziałach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Lublin, Bielsko-Biała, Lublin oraz Poznań.  

Już dziś wiadomo, że wszystkie imprezy targowe zgromadziły ponad 3 tysiące uczestników, a na spotkaniach gościliśmy około 1500 osób. Podsumowaliśmy również sprzedaż, ponieważ wszystkie imprezy handlowe już się odbyły i możemy powiedzieć z pełnym przekonaniem, że przerosły one znacząco nasze początkowe estymacje.

Nie sposób wyrazić naszą radość z możliwości spotkania się z Państwem twarzą w twarz, po niemal dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. To niezwykłe doświadczenie, móc podzielić się spostrzeżeniami na temat współpracy, porozmawiać osobiście ze wszystkimi Partnerami biznesowymi i świętować nasze w większości przypadków – wieloletnie współprace, oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Targi handlowe stworzyły także sposobność do wymiany doświadczeń, uwag, sugestii pomiędzy kupcami, a to z pewnością bezcenna wiedza i wartość wydarzenia.

Recent Posts
Krzysztof Nawrot