Hurtownia Kosmetyczna Wrocław

hurtownia kosmetyczna wrocław

Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownia kosmetyczną i chemiczną

Wrocław to duże kilkuset tysięczne miasto i jednocześnie stolica Dolnego Śląska. W 2018 roku Wrocław był drugim najbogatszym miastem w Polsce. Jest siedzibą największej liczby firm leasingowych i windykacyjnych w kraju, w tym największego Europejskiego Funduszu Leasingowego (Europejskiego Funduszu Leasingowego) oraz wielu banków. Ze względu na bliskość granic z Niemcami i Czechami Wrocław i cały Dolny Śląsk są ważnymi partnerami importowymi i eksportowymi tych krajów.

Wrocławski przemysł produkuje autobusy, pojazdy szynowe, AGD, chemię i elektronikę. Miasto jest siedzibą fabryk i centrów rozwojowych wielu zagranicznych i krajowych korporacji takich jak WAGO Kontakttechnik , Siemens AG, Bosch, Whirlpool, Nokia Networks, Volvo, Hewlett-Packard, IBM, Google, Opera Software, Bombardier Transportation , WABCO i inne . Wrocław to także siedziba największych polskich firm, m.in. Getin Holding, AmRest. Ponadto ma tu swoją siedzibę polski oddział Kaufland .

Sektor high-tech rozwija się w mieście od początku XXI wieku. We Wrocławskim Parku Technologicznym w dzielnicy Muchobór Mały znajduje się wiele firm high-tech, takich jak Baluff, CIT Engineering, Caisson Elektronik, ContiTech, Ericsson, Innovative Software Technologies, IBM , IT-MED, sektor IT, LiveChat Software, Mitsubishi Electric , Agencja Transferu Technologii Maas, PGS Software, Techtra i Vratis.

Blisko Wrocławia znajduje się tutaj specjalna strefa ekonomiczna z fabrykami Grupy LG (LG Display, LG Electronics, LG Chem, LG Innotek), Dong Seo Display, Dong Yang Electronics, Toshiba i innymi, zwłaszcza z branży RTV i AGD. Centrum dystrybucyjne Nestlé Purina i kilka innych fabryk .

W mieście działa Wrocławskie Centrum Badawcze Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT+), w skład którego wchodzą m.in. geologiczne laboratoria badawcze oraz Dolnośląski Klaster Nanotechnologii. Centra logistyczne DHL , FedEx i UPS również  znajdują się we Wrocławiu . Stolica Dolnego Śląska To także ważny ośrodek przemysłu farmaceutycznego (US Pharmacia, Hasco-Lek, Galena, Avec Pharma, 3M, Labor, S-Lab, Herbapol i Cezal).

Największe w Polsce centrum handlowe Aleja Bielany znajduje się przy węźle autostradowym na granicy Wrocławia i podmiejskiej wsi Bielany Wrocławskie. W mieście znajduje się kilkadziesiąt nowoczesnych centrów handlowych takich jak: Galeria Dominikańska , Renoma , Wroclavia , Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki . Według badania Colliers International z 2019 r. Wrocław jest miastem o największej koncentracji centrów handlowych w Polsce.

Poza centrami handlowymi i dużymi biznesami są tu także tysiące małych firm takich jak sklepy, restauracje, hotele, pensjonaty, hurtownie, gabinety kosmetyczne, i wiele innych przedsiębiorstw.

Wszystkie te firmy potrzebują zaopatrzenia w chemie gospodarczą jak i w kosmetyki. My takie zaopatrzenie oferujemy w praktycznie nieograniczonym stopniu.

Największa hurtownia kosmetyków i chemii we Wrocławiu

PGD Polska jest  największa hurtownią kosmetyczną i chemii gospodarczej we Wrocławiu. Mamy ponad 300 dostawców, którzy zaopatrują nasz w ponad 30 tyś różnorodnych artykułów w tym kosmetyków i chemii gospodarczej. W chemię i kosmetyki zaopatrujemy ponad 15 tyś klientów, a ta liczba stale rośnie. Wśród naszych klientów są sklep stacjonarne, sklepy internetowe, hotele, biura, szkoły, obiekty sportowe, gabinety kosmetyczne, gabinety stomatologiczne i wiele innych podmiotów gospodarczych.

Wychodząc naprzeciw Państwu przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjna i obszerną ofertę produktową. W naszej Wrocławskiej hurtowni kosmetyków i chemii zaopatrzycie się Państwo w tysiące produktów setek znanych marek zarówno polskich jak i zagranicznych. Dzięki wieloletniej i bliskiej współpracy z wieloma znanymi i lubianymi producentami możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne i dobre ceny.

Wrocławska hurtownia kosmetyków i chemii gospodarczej PGD Polska oferuje produkty z ponad 500 kategorii miedzy innymi takich jak kosmetyki do makijażu i demakijażu twarzy, kosmetyki do paznokci, kosmetyki do pielęgnacji ust, kosmetyki do włosów takie jak szampony czy maski do włosów. Oferujemy wszystko od pomadki do ust po kremy do stóp.

Z chemii gospodarczej mamy również szeroki wachlarz produktów. Znajdą u nas państwo chemię do sprzątania biur czy gabinetów kosmetycznych, wszelkiego rodzaju papiery toaletowe, chusteczki do sprzątania czy środki do dezynfekcji.

Hurtownia kosmetyczna online we Wrocławiu

hurtownia kosmetyczna online wrocławAby ułatwić Państwu zakup kosmetyków i chemii w naszej hurtowni. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy platformę do robienia zakupów online przez przysłowiowy Internet.

Co należy zrobić aby mieć dostęp do naszej hurtowni kosmetycznej online?

1. Aby zostać naszym klientem należy posiadać NIP. Oferta naszej hurtowni kosmetyczno chemicznej jest kierowana nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla szkół, szpitali dla wszystkich placówek, które maja przypisane numer NIP.
  2. Jeżeli spełniają Państwo powyższy warunek kolejnym krokiem jest kontakt z nami w celu przypisania numeru klienta oraz uruchomienia platformy eHurt przez  formularz kontaktowy.
  3. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji od Państwa z naszej strony skontaktuje się z Państwem Regionalny Kierownik Sprzedaży w celu finalizacji całego procesu.

Najpopularniejsze marki kosmetyków i chemii oferowane w naszej Wrocławskiej hurtownią kosmetyczno-chemiczną

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najpopularniejsze polskie i zagraniczne marki. Tych marek w naszym asortymencie posiadamy prawie 600. W związku z tym, że współpracujemy z coraz większa liczbą dostawców ilość marek również się zwiększa. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.