Hurtownia Kosmetyczna Kraków

hurtownia kosmetyczna Kraków

Hurtownia Kosmetyczna Kraków

Kraków jest drugim najczęściej odwiedzanym przez obcokrajowców miastem w Polsce, tuż po Warszawie. Według World Investment Report 2011 przygotowanego przez Konferencję Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju, Kraków jest również najbardziej wschodzącą lokalizacją miasta dla inwestycji w globalne projekty BPO (Business Process Outsourcing) na świecie.

Kraków jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce i centrum gospodarczym Małopolski. Krakowski Okręg Przemysłowy liczący milion mieszkańców, obejmuje Kraków, Bochnię, Skawinę, Myślenice i Wieliczkę. Główne gałęzie przemysłu w tym obszarze to: metalurgia, górnictwo, budowa maszyn, przemysł elektrotechniczny, a także przemysł chemiczny, gumowy, farmaceutyczny, materiałów budowlanych, szkła, papieru i obuwia, odzieży i energetyki. Od lat 90. sektor prywatny stale się rozwija. W mieście działa około 50 dużych międzynarodowych firm, w tym Google, IBM, Royal Dutch Shell, UBS, HSBC, Motorola, Aptiv, MAN SE, General Electric, ABB, Aon, Akamai, Cisco Systems, Hitachi, Philip Morris, Capgemini, HVB, Deutsche Bank, Allianz SE, Volvo i wiele innych.

Miasto promuje osadnictwo firm high-tech z parkiem technologicznym rozłożonym na czterech obszarach w Krakowie i Tarnowie. Park oferuje nowoczesną infrastrukturę, a także zachęty podatkowe. Od 1998 roku inwestują tam firmy informatyczne/elektroniczne, takie jak Motorola (USA), RR Donnelley (USA) i Comarch (polski software house dla przedsiębiorstw), a także niektóre instytucje badawcze krakowskich uczelni.

Podobnie zagraniczne sieci handlowe, takie jak Metro, Tesco, Carrefour czy Ikea, osiedliły się w Krakowie i okolicach, odpowiadając na rosnące potrzeby konsumentów. Pod koniec 2006 roku niemiecka firma ECE Projektmanagement wybudowała galerię handlową „Galeria Krakowska”, w tym hotel z prawie 250 sklepami na 60 000 m² na dziedzińcu dworca. Pozostałe centra handlowe, które można odwiedzić podczas wizyty w Krakowie to Bonarka City Center, Galeria Kazimierz, Kraków Plaza, Park Handlowy Zakopianka, Solvay Park, M1 oraz Centrum Handlowe “Krokus”.

Kraków jest także największym polskim centrum outsourcingowym. W samym mieście i okolicach działa około 40 firm, które świadczą usługi w zakresie procesów biznesowych (księgowość, doradztwo podatkowe i finansowe, IT) w formie pracy najemnej. Co ciekawe, Kraków zajmuje czwarte miejsce na świecie i pierwsze w Europie Środkowej wśród miast najbardziej atrakcyjnych zarówno dla klientów, jak i usługodawców wymagających usług outsourcingowych.

Poza centrami handlowymi i dużymi biznesami Kraków skupia także tysiące małych firm, takich jak: sklepy, restauracje, hotele, pensjonaty, hurtownie, gabinety fryzjerskie i kosmetyczne, a także wiele innych przedsiębiorstw.

Jako krajowy dystrybutor, dostrzegamy, że każda z tych firm wymaga stałego zaopatrzenia w zakresie chemii gospodarczej czy też kosmetyków. Nasze centra logistyczne (w tym oddział w Krakowie) są w stanie obsłużyć zamówienia nie tylko w rejonie małopolski, ale i całego kraju. Działamy w szerokim zakresie, spełniając potrzeby sektora B2B w praktycznie nieograniczonym stopniu.

Największa hurtownia kosmetyków i chemii oddział w Krakowie

PGD Polska jest  największą hurtownią kosmetyczną i chemii gospodarczej Krakowie. Obecnie posiadamy ponad 300 zaufanych dostawców, którzy zaopatrują nasze magazyny w ponad 30 tyś. różnorodnych artykułów, w tym kosmetyków i chemii gospodarczej. W chemię i kosmetyki zaopatrujemy już przeszło 15 tyś. zadowolonych klientów, a liczba współpracujących z nami podmiotów stale rośnie. W gronie naszych klientów znajdują się nie tylko sklepy stacjonarne czy sklepy internetowe, ale również restauracje, hotele, biura, szkoły, obiekty sportowe, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, gabinety stomatologiczne i wiele innych podmiotów gospodarczych.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną i bogatą ofertę produktową. W naszej krakowskiej hurtowni kosmetyków i chemii zaopatrzycie się Państwo w produkty setek znanych polskich i zagranicznych marek. Dzięki wieloletniej i bliskiej współpracy z wieloma dobrze znanymi i cenionymi producentami możemy zaproponować dziś Państwu bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Krakowska hurtownia kosmetyków i chemii gospodarczej PGD Polska oferuje produkty z ponad 500 kategorii, miedzy innymi takich jak: kosmetyki do makijażu i demakijażu twarzy, kosmetyki do paznokci, kosmetyki do pielęgnacji ust, kosmetyki do włosów, takie jak szampony czy maski do włosów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kosmetyków od pielęgnacji włosów, twarzy, ciała, stóp, dłoni po przybory kosmetyczne i higieniczne.

W kategorii chemii gospodarczej posiadamy równie szeroki wachlarz produktów. Znajdą u nas Państwo profesjonalną chemię do sprzątania biur czy gabinetów kosmetycznych, wszelkiego rodzaju artykuły higieniczne, takie jak papiery toaletowe, chusteczki jednorazowe, a także artykuły do sprzątania, zmywania powierzchni i środki do dezynfekcji.

Hurtownia kosmetyczna online oddział w Krakowie

hurtownia kosmetyków karków onlineW celu ułatwienia i usprawnienia zakupu kosmetyków i chemii w naszej hurtowni, stworzyliśmy dla naszych Klientów wygodną i intuicyjną platformę internetową, dzięki której proces składania zamówienia będzie przebiegał jeszcze szybciej i sprawniej. Wszystkie zamówienia dla Państwa biznesu od dziś mogą być obsługiwane online, czyli wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Co należy zrobić aby mieć dostęp do naszej hurtowni kosmetycznej online?

  1. Aby zostać naszym klientem należy posiadać NIP. Oferta naszej hurtowni kosmetyczno chemicznej jest kierowana nie tylko do osób prowadzących działalność gospodarczą, ale również do pozostałych podmiotów, np. szkół, szpitali, przychodni – czyli dla wszystkich placówek mających przypisany numer NIP.
  2. Jeżeli spełniają Państwo powyższy warunek kolejnym krokiem jest kontakt z nami w celu przypisania numeru klienta oraz uruchomienia platformy eHurt przez formularz kontaktowy.
  3. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji od Państwa, z naszej strony skontaktuje się z Państwem Regionalny Kierownik Sprzedaży w celu finalizacji całego procesu.

Najpopularniejsze marki kosmetyków i chemii oferowane w naszej krakowskiej hurtowni kosmetyczno-chemicznej

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najpopularniejsze polskie i zagraniczne marki, których w naszym asortymencie posiadamy prawie 600. Nieustannie pracujemy też nad kolejnymi współpracami i pozyskaniem nowych dostawców. W związku z tym liczba dostępnych marek w asortymencie PGD Polsk sukcesywnie się zwiększa, odpowiadając również na Państwa potrzeby. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.