Drogerie Jasmin mecenatem nagrodzonego turnieju golfowego

 w Aktualności, Blog

Drogerie Jasmin od lat dbają nie tylko o pielęgnację naszego ciała, ale również wspierają i zalecają wszelkie działania prozdrowotne, w tym amatorskie uprawianie sportu, jako najlepszą drogę do dobrego samopoczucia, pięknego ciała i doskonałej sylwetki.

EVENT OF THE YEAR – turniej golfowy Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Jasmin

W pierwszym tygodniu kwietnia jeden z najpiękniejszych kobiecych turniejów golfowych – Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Jasmin, organizowany przez Hotel i Spa Pałac Brzeźno i Pole Golfowe Gradi Golf Club uzyskał tytuł najlepszej imprezy golfowej roku 2019 w plebiscycie PGA – Polish Golf Awards. Drogerie Jasmin wspierają turniej produktami kosmetycznymi i opracowują metamorfozy uczestniczek tego kobiecego  turnieju golfowego. Każda edycja „Brunetek Blondynek” ma swój przewodni temat który determinuje wizerunek jaki przybierają uczestniczki. W sierpniowej imprezie, nagrodzonej laurem EVENT OF THE YEAR dzięki stylistkom, fryzjerkom i makijażystkom współpracującymi z Drogeriami Jasmin golfistki biorące w niej udział mogły przeistoczyć się w prawdziwe gwiazdy kina Bollywood.

EVENT OF THE YEAR dla „Brunetki Blondynki” to zresztą nie jedyna nagrodzona impreza golfowa wspierana prze Drogerie Jasmin. Drugie miejsce w rankingu PGA zdobył Axe Najbardziej Męski Turniej Roku, organizowany także przy współudziale Drogerii Jasmin. Wyróżnione imprezy nie są też jedynymi turniejami objętymi patronatem firm kosmetycznych, jest wśród nich chociażby również współpracujący z Drogeriami Jasmin prestiżowy turniej dr Ireny Eris.

Czy warto grać w golfa?

Golf to doskonały sport zarówno dla młodszych, jak i starszych, a zacząć grać może każdy, bez względu na zasób kieszeni, sprawność fizyczną czy umiejętności. Mitem jest, że golf to sport dla nielicznych, koszty sprzętu czy uczestnictwa w grze są porównywalne z tak popularnymi formami aktywności jak narciarstwo czy tenis. Pola golfowe prowadzą szkółki dla dzieci i dorosłych, z szeroką ofertą darmowych zajęć w ramach drzwi otwartych i nie tylko, dla osób chcących stawiać pierwsze kroki w grze, oferują współpracę z trenerami i instruktorami, zapewniają dobrą zabawę podczas gry w mini-golfa.

Każda rozgrywka to kilometry wykonanych niespiesznym krokiem, spacerów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Grając spalamy kalorie (nawet do 1200 kcal!), a także  relaksujemy się i odprężamy w gronie znajomych oraz, co równie ważne, spędzamy czas na świeżym powietrzu. W ten sposób golf pomaga zmniejszać ryzyko chorób układu krążenia, oddechowego, kostnego i nowotworów.

Co ma wspólnego golf z kosmetykami?

Gra w golfa i kosmetyki mają ze sobą wiele wspólnego. Po pierwsze – spędzając całe dnie na świeżym powietrzu warto skorzystać z najlepszych kosmetyków, by chronić skórę twarzy i dłoni przed wiatrem i słońcem. Po drugie – golf jak wiele dyscyplin sportowych, sprzyja poprawie kondycji fizycznej, wyzwala naturalne piękno ciała, buduje harmonię ducha a więc współtworzy całkowite i kompleksowe piękno człowieka – proces w którym środki pielęgnujące i upiększające również mają swój istotny udział. No i po trzecie – udział w takich turniejach, jak „Brunetki Blondynki”, czyli „Metamorfozy by Jasmin”, to świetny sposób na poznanie nowych ludzi, zadzierzgnięcie nowych przyjaźni i  zdrową rywalizację.

 

Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, tęsknisz za regularnymi ćwiczeniami fizycznymi  i przepadasz za aktywnym życiem towarzyskim, to spróbuj w tym roku, o ile okoliczności pozwolą, zagrać choć raz w golfa. Może połkniesz bakcyla i spotkamy się 14-16.08.2020 na tegorocznym turnieju Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Jasmin w Pałacu Brzeźno i Gradi Golf Club.

 

Więcej o turnieju na www.brunetkiblondynki.pl

Recent Posts
twarz Marzeny Gradeckiej