image3830

05_a-frame_highlight

 

 

 

LIST REFERENCYJNY

 

Firma PGD Polska Sp. z o.o. ma przyjemność rekomendować firmę SSI SCHÄFER kompleksowego producenta rozwiązań intralogistycznych, z którym już dwukrotnie podjęliśmy współpracę w zakresie optymalizacji procesów magazynowych.

 

Zaproponowane rozwiązanie w pełni spełnia nasze oczekiwania. Dostawa jak i sama realizacja przebiegała sprawie i terminowo. Montaż nowego rozwiązania odbył się bez potrzeby przerywania bieżącej pracy magazynu. Wysoka jakość zamontowanych regałów oraz przeszkolenie naszej załogi magazynowej z zakresu użytkowania systemu, przełożyło się na bezawaryjną i płynną obsługę realizacji zamówień naszych klientów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą SSI SCHÄFER za jej profesjonale podejście do realizacji inwestycji, wraz z jej silnie zaangażowanym zespołem już na etapie projektowym. Świadomie polecam ją wszystkim firmom, dla których ważne jest indywidulane podejście do klienta oraz jakość i długookresowe użytkowanie zastosowanych rozwiązań magazynowych.

 

 

Grupa SSI SCHÄFER jest wiodącym oferentem rozwiązań z zakresu modułowych systemów magazynowych i logistycznych na skalę światową. W międzynarodowej siedzibie głównej w Neunkirchen, w 60 spółkach zagranicznych oraz w zakładach produkcyjnych w kraju i za granicą firma zatrudnia ponad 8.500 pracowników.

SSI SCHÄFER opracowuje innowacyjne koncepcje i rozwiązania dla branż, w których aktywni są jej klienci, na sześciu kontynentach i kształtuje w ten sposób rozwój i przyszłość intralogistyki.

 

Przedsiębiorstwo planuje, tworzy koncepcje i produkuje systemy dla magazynów, zakładów produkcyjnych, warsztatów i biur, manualne i automatyczne systemy magazynowe, przenośnikowe, komisjonujące i sortujące, a także rozwiązania z zakresu technologii gospodarowania odpadami i recyclingu. SSI SCHÄFER jest jednym z największych oferentów oprogramowania sterującego wewnątrzzakładowymi przepływami materiałów z utrzymaniem funkcjonalności. Ponad 900 ekspertów IT projektuje wysoce wydajne aplikacje i służy doradztwem w zakresie inteligentnego łączenia komponentów oprogramowania i wyposażenia sprzętowego. Szerokie spektrum oprogramowania wraz z WAMAS® i SAP zabezpiecza wszystkie procesy łącznie z zarządzaniem magazynem i przepływami materiałów. Dzięki swoim rozwiązaniom SSI SCHÄFER optymalizuje również produktywność i wydajność Klienta oraz tworzy możliwość aktywnego zarządzania magazynem przy zastosowaniu kluczowych wskaźników efektywności.

 

SSI SCHÄFER realizuje kompleksowe systemy logistyczne jako globalny generalny wykonawca. Zakres usług obejmuje planowanie i doradztwo, realizację instalacji pod klucz dopasowane do potrzeb Klienta oraz serwis i konserwację.

vectura39pick_1

112_QuantiParts